שעון מצוקה מאותר GPS

מידע כללי
שעון מצוקה מאותר GPS של חברתנו הינו שעון ייחודי בעל פונקציות ייחודיות אשר פותחו ע"י מרכז טכנולוגי ישראלי בהנחיית מומחי איתור, חילוץ ומצוקה.
פיתוח שעון המצוקה ארך כשנתיים ובא לתת מענה לצרכים יומיומיים כמו גם למצבי חירום משתנים.
בשנים האחרונות פותח מאוד נושא הטלפונים ה"לבישים" באמצעותם ניתן להתקשר, לשלוח הודעות ולגלוש באינטרנט, שעון המצוקה מאותר הGPS של חברתנו אינו מנסה להיות טלפון "לביש" או גדג'ט חולף. שעון המצוקה של חברתנו הינו כלי עבודה לכל דבר ועניין ומטרתו הסופית הינה הצלת חיים.
שעון המצוקה מאותר הGPS של חברתנו הינו שעון עצמאי ואין צורך בחיבורו / הצמדתו למכשיר סלולרי כלשהו אחר באמצעות טכנולוגיות BLUETOOTH או אחרות.
הפעלת שעון המצוקה פשוטה ביותר ומתאימה לכל טווחי הגילאים החל מילדות ועד זיקנה.לקוחות יקרים,

בימים אלו בעקבות הביקוש הרב קיים מחסור במלאי השעונים שלנו (מכל הסוגים) אנו עושים כמיטב יכולתנו להחזיר למלאי את השעונים בהקדם.

מיד עם חזרתם למלאי נעדכן אתכם בעמוד זה ובהודעות לרשימת ההמתנה שיצרנו.

עמכם הסליחה.


Flipper G2700

Flipper G2700 הינו שעון המצוקה הוותיק שלנו, מאפשר שידור מצוקה ומיקום GPS אל יעדים מוגדרים מראש.
לשעון המצוקה מדגם זה יתרונות רבים על פני שעונים אחרים הקיימים בשוק ועיקרם בחומרה האיכותית הכוללת את המוח והחיישנים השונים.
לטבלת ההשוואה לחץ על תמונת השעון.

Flipper G3700

Flipper G3700 הינו שעון מצוקה חדיש אשר משווק החל משנת 2017, אוגר בתוכו את כל תכונותיו של דגם G2700 ובנוסף מעניק יכולות ייחודיות.
בין התכונות היחודיות שתוכלו למצוא בו, חיישן נפילה, תזכורת לקיחת תרופות, מסך מגע איכותי, בדיקת דופק בזמן אמת באמצעות האפליקציה ועוד...
לטבלת ההשוואה לחץ על תמונת השעון.

מטרת שעון המצוקה מאותר GPS
* שימוש יומיומי כשעון יד רגיל
* שידור אות מצוקה ויצירת קשר
* איתור GPS בזמן מצוקה
* הדרכה טלפונית והצלת חיים

אוכלוסיות מטרה
* ילדים
* קשישים
* חולי אלצהיימר ודמנציה
* מאויימים/ות

יתרונות המכשיר על פני המתחרים
* סוללה חזקה משמעותית יותר
* ללא תשלום חודשי כלשהו
* חיישן התראה מפני הסרה מהיד
* קטן מיימדים, קל משקל ולא מגושם

גדר וירטואלית

גדר וירטואלית הינה פונקציה חיונית ביותר מצילת חיים אשר נמצאת כחלק מובנה עם שעון המצוקה מאותר הGPS של חברתנו.
בתמונה לדוגמה מצד שמאל תוכלו לראות גדר וירטואלית על אזור חבל עזה ויהודה ושומרון.
באמצעות הצבה של גדר וירטואלית זו יוכלו הגורמים המוגדרים בשעון המצוקה לקבל התראה מיידית עם כניסתו או יציאתו של שעון המצוקה מאזורים אלו.
גדר זו חיונית ביותר עבור בני נוער אשר נוסעים בטרמפים או בכלל ותוכל לשדר התראה מהירה אודות חטיפה חלילה ולאחר מכן את ציר הנסיעה והמיקום העדכני.

גדר וירטואלית יכולה להיות בכל מקום בארץ ובעולם, ניתן להגדיר באמצעות התוכנה גדר וירטואלית סביב מחוז, עיר, שכונה, רחוב ואפילו בית.

לדוגמה דייר חולה אלצהיימר או דמנציה בדיור מוגן / בית אבות יוכל לשדר מיד עם יציאתו מהמתקן התראה לצוות הרפואי ו/או בני המשפחה שלו ובכל למנוע את ההליכה לאיבוד ולעתים אף את מותו.

חיישן הסרה
לטובת מקרים בהם עונד שעון המצוקה מסיר אותו ולאחר מכן יוצא מתחום הגדר הוירטואלית ישנו חיישן הסרה.
חיישן ההסרה ישלח התראה לגורמים הרלוונטיים אשר מוגדרים בשעון ויעדכן אותם כי שעון המצוקה הוסר מידו של העונד אותו.
בכך נמנעת האפשרות שעונד השעון יעלם ולא נדע על כך.

"שעת הזהב"

שעת הזהב הינו מונח אשר נולד על בסיס הניסיון שצבר צבא ארצות הברית במלחמת וייטנאם ומתאר את פרק הזמן שבין התרחשות הפציעה המשמעותית ועד לקבלת טיפול רפואי מקצועי בבית חולים המתאים לסוג הפציעה.

אבי המונח (ד"ר אדמס קאוולי) שהיה מנתח כירורגי באותה התקופה טוען כי פצוע אשר יגיע אל ביה"ח בתוך פרק זמן של 60 דקות מרגע פציעתו יעלה משמעותית את סיכויי הישרדותו.

ככל שההגעה תהיה מהירה יותר מ-60 דקות הסיכויים רק יעלו לטובת הפצוע.

 

מה הם התהליכים שצריכים להתרחש בכדי שהפצוע יוכל להגיע לביה"ח תוך 60 דקות ?

1. התרחשות האירוע

2. גילוי האירוע ע"י עוברי אורח

3. הזעקת שירותי החירום

4. הגעת שירותי החירום

5. טיפול ראשוני בשטח

6. חילוץ במידת הצורך

7. התחלת פינוי לביה"ח

8. הגעה לביה"ח

9. טיפול ראשוני בחדר מיון

10. התערבות ניתוחית בחדר ניתוח

צמצום זמן ההגעה של כוחות ההצלה

רובנו לא יודעים אך אחת הבעיות הגדולות שמובילות לעיכוב בהזנקת / הגעת כוחות החילוץ וההצלה אל זירת האירוע היא איתור מיקום האירוע וקבלת פרטים איכותיים וחיוניים מהמודיע.

השילוב של הלחץ, פחד וכמות אדרנלין גבוהה במחזור הדם יוצרת במקרים רבים חוסר יכולת להעביר פרטים חשובים, בניהם מיקום מדויק אליו ניתן לשלוח את כוחות החילוץ וההצלה. לעיתים יצאו מספר צוותים לאזור מסוים ויתחילו בסריקה לאיתור המודיע והאירוע.

 

איך ביכולתנו לסייע בצמצום זמן הגעת הפצוע אל ביה"ח ?

1. במקום להמתין לעוברי האורח שאולי יגיעו ואולי לא, אולי ידעו להסביר את מיקומנו ואולי לא, פשוט נותנים לחיצה קצרה על לחצן המצוקה אשר נמצא על אחת היד, באופן אוטומטי השעון יוצר קשר עם הלוויין בכדי לקבל מיקום מדויק ומיד לאחר מכן מעביר את המידע אל הגורם המוגדר לצורך כך בשעון.


2. הגורם אשר מוגדר בשעון מרכז את כל הנתונים של האירוע כולל אופי הפציעה ומיקומו הגאוגרפי של הנפגע ומעביר אל ארגוני ההצלה באופן מסודר ומלא. פעולות אלו מצמצמות משמעותית את זמן הזנקת ארגוני ההצלה בכך שיהיה ניתן להעביר את כל הפרטים באופן מהיר וברור יותר.

3. באמצעות הטכנולוגיות הקיימות בשעון המצוקה ניתן להעביר הדרכה טלפונית לנפגע והסובבים אותו בזמן אמת כיצד לטפל עד הגעת ארגוני ההצלה אל הזירה ובכך להעניק עזרה ראשונה מצילת חיים און-ליין.


מגוון צבעים לבחירה

* שחור
* כתום
* ורוד
* כחול
* צהוב

רצועות החלפה וטעינה

ניתן לרכוש את שעון המצוקה עם רצועה בצבע תואם או שונה לצבע השעון, בנוסף ניתן להחליף באופן עצמאי את רצועות השעון בכל שלב.

טעינת שעון המצוקה מבוצעת ע"י כבל אנדרואיד סטנדרטי אשר מגיע עם השעון, יש לטעון את שעון המצוקה אחת לשבוע באמצעות כל חיבור USB פשוט.

לסיכום

שעון המצוקה מאותר GPS של חברת פרמרג'נסי שירותי רפואה הינו לחצן המצוקה היעיל ביותר במדינת ישראל !
שעון המצוקה אינו מיועד רק לבני גיל הזהב אלה גם לאוכלוסיות הצעירות יותר, הכוללות ילדים, נהגים אשר לא מכירים את כבישי ישראל ככף ידם, אנשי ספורט ואקסטרים, מטיילים אשר נמצאים בשטחים פתוחים בארץ ובחו"ל ועוד...
מרגע הוצאתו לשוק של שעון המצוקה מאותר GPS ועד היום חייהם של עשרות מלקוחותינו ניצלו, בנוסף למאות הורים שמרגישים ביטחון רב יותר כאשר יודעים תמיד איפה ילדיהם נמצאים ושהם בטוחים. 

לפרטים נוספים ומידע צרו קשר עכשיו עם מוקד שירות הלקוחות שלנו במספר 03-6002678 !
ניתן גם להשאיר את פרטיך בתיבה ונציגנו יצרו איתך קשר בהקדם.


 
 

logo בניית אתרים