חדשות ועדכונים סרטונים ממליצים עלינו כתבות ומאמרים כח אדם רפואי שירות אמבולנסים חטיבת ההדרכה דרושים מונחון רפואי קישורים לאתרים בתחום אודות

בין לקוחותינו המרוצים תוכלו למצוא את:

מערכת מצלמות במעגל סגור (טמ"ס)  - Closed-circuit television CCTV

בעבר הלא רחוק שימוש במערכות מסוג אלו היה רק בידי מערכות הביטחון השונות או בעלי הון גדול.

בשנים האחרונות בעקבות קפיצת הטכנולוגיה היומיומית והצורך בהתגוננות גם של האזרח הפשוט מפני איומים הולכים וגוברים, יותר ויותר אזרחים בוחרים להתקין מערכת מצלמות במעגל בסגור.

למערכת המצלמות במעגל סגור מספר מטרות:

מטרה ראשונה, הרתעה בפני פורצים  -
הסטטיסטיקה מלמדת אותנו שבמידה ואין מידע נקודתי וצורך לפרוץ לבית ספציפי, יעדיפו הפורצים לפרוץ לבתים בהם יתקלו בכמה שפחות "תקלות".

"תקלות" הם כל דבר שיכול לעקב את הפריצה / המילוט וחשיפה של זהות הפורצים או תפיסתם כגון: צעירים המתגוררים בבית, מערכת אזעקה פעילה, סורגים, מצלמות ועוד...

אין ספק שתמיד יהיו את הפורצים "האמיצים" שפשוט יכסו את הפנים, יעקרו את הסורגים ואת מערכת האזעקה ויבצעו את זממם, לשמחתנו הם מיעוט ע"פ הניתוחים הסטטיסטים הנוגעים בדבר.

מטרה שניה, צפייה ישירה –
נעלתם את הבית ויצאתם כמובן אחרי שהפעלתם את מערכת האזעקה. כעבור חצי שעה מערכת האזעקה או השכנים מתקשרים אליכם ואומרים שיש אזעקה בבית. לעיתים יהיו שכנים טובים שיציצו מסביב וינסו לראות משהו חשוד מה גם שאולי אתם מחוברים למוקד כלשהו של חברת שמירה וסייר יצא אל ביתכם.

גם כאן אנו למדים שברוב המקרים השכן ואף הסייר של חברת השמירה לא בודקים מספיק טוב את הבית ובזמן שהם מסתכלים ואפילו מדביקים מדבקת "נבדק" על הדלת הפורצים נמצאים בתוך הבית וממתינים לעזיבתם.

גם במקרים בהם הסייר של חברת השמירה חדור מוטיבציה ובודק היטב אך הגיע אל הבית כעבור רבע שעה וצפונה לא נותר לו אלה ליצור קשר עם המשפחה ולבקש מהם לחזור אל ביתם.

הטכנולוגיה הקיימת היום מאפשרת לכם מיד לאחר קבלת הדיווח על אזעקה בבית להיכנס אל מערכת המצלמות באמצעות הנייד או כל מחשב אחר ולראות בזמן אמת את המתרחש בבית וסביבו. השאלה שעכשיו אנו שואלים את עצמנו היא "אז ראינו שפורצים לנו בזמן אמת... מה עכשיו?" משטרה ! במקרים רבים אנו שומעים על בעיות כח אדם במשטרה וחוסר יעילות במקרים רבים. זה המקום לציין שמוקד המשטרה המקבל את האירועים מווסת את הכוחות הפעילים בשטח ע"פ שיקול דעת מקצועי ובהתאם לחומרת העבירה. במקרים בהם נדווח למוקד המשטרה על פריצה בזמן אמת יישאר אתנו תורן המוקד של המשטרה על הקו בכדי לקבל נתונים בזמן אמת ובמקביל יעביר את הדיווח לצוותים בשטח בעדיפות גבוהה על פני אירועים אחרים וזאת במטרה לתפוס את הפורצים "על חם".

 

מטרה שלישית, מעקב לאוכלוסייה מיוחדת –
מי מאתנו לא מצומרר בכל פעם שעולה בחדשות כתבה על אירוע התעללות בקשישים, פגיעה במוגבלים והתעללות בחסרי ישע...

באמצעות הטכנולוגיות החדישות של ימינו ניתן להתקין מצלמות באופן שלא יהיה ניתן לדעת על קיומן ובכך לצפות באופן ישיר במתרחש בבית או לחילופין לשחזר אירועים מהעבר.

זמני התקנה –
רוב ההתקנות הביתיות מסתיימות תוך יום עבודה אחד מלא. בעבודות מורכבות או כאשר מדובר על כמות מצלמות גדולה זמני ההתקנה ארוכים יותר. חברתנו מבצעת התקנות גם בבתים / מבנים מורכבים / גבוהים באמצעות מתקינים גולשי סנפלינג ו/או באמצעות מנופים.

עד כאן דיברנו על מטרות ותפקידים של מערכות מצלמות במעגל סגור, עכשיו השאלה המתבקשת היא "כמה עולה לנו התענוג?".

התשובה לשאלה זו פתוחה מפני שהמשתנים רבים והם:

  1. כמות המצלמות

  2. סוג המצלמות

  3. סוג המכשיר אשר אוסף ושומר את המידע

  4. מיקום המצלמות

בקישורים הבאים תוכל לראות את סוגי המצלמות הקיימות ועלות כל מצלמה / מכשיר הקלטה. לצורך בדיקת העלויות של המוצרים הנלווים כגון כבלים, קונקטורים לחיבורי שידור ומתח חשמלי ועוד צור קשר עוד היום עם מוקד שירות הלקוחות שלנו ותתחיל לחיות בטוח יותר!

מוקד שירות לקוחות: 03-6002678

 

מספר סוגי מצלמות קיימות

 פרמרג'נסי ויפה שעה אחת קודם !!
   טל.03-6002678  כתובתנו: ת.ד 8366,מגשימים   דוא"ל:  info@premergency.co.il

* דף הבית
* צור קשר
* דרושים
* חנות אינטרנט
* אודות 

* ציוד רפואי
* ציוד החייאה בסיסי
* ציוד החייאה מתקדם  
*
ציוד עזרה ראשונה
* ערכות עזרה ראשונה 

*  ערכות החייאה
ערכות עזרה ראשונה לפי תקציב
ציוד כיבוי אש
*  ציוד חילוץ והצלה
*  ציוד לרפואה משלימה  

* קורס החייאה בסיסי
* קורס נאמני החייאה
*
קורס החייאת תינוקות
*
קורס החייאה מתקדמת
* קורס החייאת מכשירים 

* קורס טראומה בילדים
* קורס פציעות ספורט
*
קורס עזרה ראשונה בתעשייה
*
קורס צוות חירום
* קורס אירוע רב נפגעים  

* קורס עזרה ראשונה למטיילים
* קורס מגיש עזרה ראשונה בסיסי
*
קורס מגיש עזרה ראשונה מוסמך
*
קורס מגיש עזרה ראשונה בכיר
* קורס חובש רפואת חירום

* קורס עזרה ראשונה בבעלי חיים
* קורס נאמני בטיחות אש
* קורס חילוץ והצלה
*
קורס הפעלת מנ"פ
*
רענון עזרה ראשונה והחייאה

* מוקד מצוקה
* לחצן מצוקה
* שעון מצוקה
* איתור רכבים
* איתור מטיילים