חדשות ועדכונים סרטונים ממליצים עלינו כתבות ומאמרים כח אדם רפואי שירות אמבולנסים חטיבת ההדרכה דרושים מונחון רפואי קישורים לאתרים בתחום אודות

בין לקוחותינו המרוצים תוכלו למצוא את:


מוקד מצוקה רפואי של חברת פרמרג'נסי שירותי רפואה


 

מוקד המצוקה של חברת פרמרג'נסי שירותי רפואה מקבל פניות ממנויי המצוקה המחוברים אליו. עם חיבורו של מנוי אל מוקד המצוקה נאסף כל המידע האישי והרפואי הניתן אודות המנוי וזאת בכדי לדעת כמה שיותר פרטים עליו בזמן מצוקה רפואית.

מי הם תורני המוקד שלנו
תורני המוקד המאיישים את המוקד הרפואי הינם פאראמדיקים בכירים אשר עבדו שנים רבות כאנשי רפואה דחופה בשטח, הן בצה"ל והן בארגוני ההצלה השונים האזרחיים.

מה זה פאראמדיק
פאראמדיק הוא איש רפואה המתמחה ברפואה הדחופה, לימודי הפאראמדיק במסגרת האקדמיה נמשכים כשלוש שנים, במסגרתם עובר הפאראמדיק לימודי פנימאות, קרדיולוגיה, כירורגיה, גניקולוגיה ומיילדות, טראומה ועוד... בסופם ניגש למבחן מסכם של משרד הבריאות ומקבל מספר רישיון פאראמדיק.

 

מה עושה המוקד בעת קבלת האירוע
עם קבלת אירוע מצוקה ממנוי החברה פועל תורן המוקד ליצירת קשר עם המנוי, במקביל מבצע איתור של המנוי באמצעות משדר הGPS הממוקם בשעון המצוקה של המנוי. עם יצירת הקשר עם המנוי בודק תורן המוקד את סוג המצוקה ופועל בהתאם לנוהל מסודר התואם את סוג האירוע. באירועים בהם המצוקה אינה רפואית או שאינה דחופה יפעל למציאת הפתרון היעיל ביותר כגון הזמנת שירותי רופא תורן, עדכון בני המשפחה ו/או בעל מקצוע אחר שבו יש צורך. באירועים בהם ישנה מצוקה רפואית דחופה יפעל המוקד באמצעות הדרכה טלפונית למנוי עצמו ו/או לסובבים אותו וזאת בכדי לתת את המענה המידי להצלת חיי המנוי, מקבלי יעביר את פרטי האירוע הכוללים את עברו הרפואי ומיקומו של המנוי אל המוקד הארצי של מגן דוד אדום בכדי להוציא את האמבולנס / ניידת טיפול נמרץ הקרובה ביותר אל מקום האירוע. כל זמן שיהיה צורך בהדרכה טלפונית יישאר תורן המוקד על הקו עם המנוי ו/או הסובבים אותו ועד להגעת צוותי ההצלה למקום האירוע.

מאיפה מגיע אמבולנס ואיזה
מוקד המצוקה של חברת פרמרג'נסי שירותי רפואה עובד מול מוקדי מגן דוד אדום בישראל בלבד וזאת בכדי למנוע ניגוד אינטרסים והכנסת שיקול כלכלי עבור הוצאת אמבולנס פרטי מנקודה זו או אחרת כי הוא זול יותר, נחמד יותר או יפה יותר... פרטי האירוע מועברים במלואם אל מוקדי מגן דוד אדום וכוללים המלצה להוצאת אמבולנס רגיל ו/או ניידת טיפול נמרץ בהתאם לאופי האירוע וחומרתו.

טכנולוגיית האיתור GPS
אחת הבעיות המשמעותיות ביותר הקיימות בעולם הרפואה הדחופה היא נושא האיתור של האדם אשר נמצא במצוקה. תוך כדי האירוע קיים לחץ ובלבול רב הגורם למטופל ולסובבים אותו לבזבז זמן רב עד שמצליחים להעביר את פירטי המקום המדויקים והדבר גורם לעיכוב משמעותי בהגעת האמבולנס שלעתים עולה בחיי אדם. עד היום ארגוני המצוקה בעולם מתקשים למצוא פתרון לבעיה הנ"ל וזאת מסיבות משפטיות וטכנולוגיות כאחד. כל זמן שמנוי המצוקה שלנו יהיה במקום גלוי ללוויין יהיה ניתן לאתרו ביתר קלות וללא צורך בהסברים מיוחדיםבשעוני המצוקה של חברת פרמרג'נסי שירותי רפואה קיים משדר GPS אשר יעביר את מיקום המנוי בזמן אמת אל מוקד המצוקה ובכך יחסך זמן רב ויקר מפז.

התחייבות / דמי כניסה / דמי יציאה / קנסות
אין ! אין התחייבות לשום תקופת זמן ! אין דמי כניסה או יציאה ! אין קנסות ואין שורות קטנות !

להלן קטגוריות המצוקה המחוברות אל מוקד המצוקה שלנו:

שעון מצוקה לגיל השלישי   שעון מצוקה לאנשי אקסטרים וספורטאים  שעון מצוקה להורים טריים ומטפלות / מטפלים  שעון מצוקה טלפון לילדים  שעון מצוקה לנשים בסיכון / גברים בסיכוןלפרטים נוספים אודות שירותי המוקד צרו קשר עוד היום עם מוקד שירות הלקוחות ונציגינו ישמחו לעזור

   טל.03-6002678  כתובתנו: ת.ד 8366,מגשימים   דוא"ל:  info@premergency.co.il

* דף הבית
* צור קשר
* דרושים
* חנות אינטרנט
* אודות 

* ציוד רפואי
* ציוד החייאה בסיסי
* ציוד החייאה מתקדם  
*
ציוד עזרה ראשונה
* ערכות עזרה ראשונה 

*  ערכות החייאה
ערכות עזרה ראשונה לפי תקציב
ציוד כיבוי אש
*  ציוד חילוץ והצלה
*  ציוד לרפואה משלימה  

* קורס החייאה בסיסי
* קורס נאמני החייאה
*
קורס החייאת תינוקות
*
קורס החייאה מתקדמת
* קורס החייאת מכשירים 

* קורס טראומה בילדים
* קורס פציעות ספורט
*
קורס עזרה ראשונה בתעשייה
*
קורס צוות חירום
* קורס אירוע רב נפגעים  

* קורס עזרה ראשונה למטיילים
* קורס מגיש עזרה ראשונה בסיסי
*
קורס מגיש עזרה ראשונה מוסמך
*
קורס מגיש עזרה ראשונה בכיר
* קורס חובש רפואת חירום

* קורס עזרה ראשונה בבעלי חיים
* קורס נאמני בטיחות אש
* קורס חילוץ והצלה
*
קורס הפעלת מנ"פ
*
רענון עזרה ראשונה והחייאה

* מוקד מצוקה
* לחצן מצוקה
* שעון מצוקה
* איתור רכבים
* איתור מטיילים